Dviejų pratęsimų ir 58 minučių kovos prireikė išsiaiškinti nugalėtoją tarp Naujojo Džersio „Nets“ ir Fynikso „Suns“ komandų. Abi ekipos kartu pelnė 318 taškų, o po dviejų pratęsimų pergalę Naujajame Džersyje šventė svečiai – 161:157 (30:29, 34:29, 28:32, 41:43, 10:10, 18:14).

Šiame mače užfiksuoti ne tik du pratęsimai ir 312 pelnytų taškų. Pirmaujanti komanda keitėsi net 34 kartus, o rezultatas lygus buvo 21 kartą. Įspūdingą dvikovą pademonstravo komandų įžaidėjai Steve‘as Nashas ir Jasonas Kiddas.

„Manau, kad galime grįžti namo ir įsijungti „NBA klasika“,  – po rungtynių tvirtino „Suns“ treneris Mike‘as D‘Antoni. – Šios rungtynės jau bus ten. Tai geriausias mačas, kokį kada nors esu matęs“.

Nashas pelnė 42 taškus ir pasiekė asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. „Suns“ įžaidėjas 9 iš visų savo taškų surinko per antrąjį pratęsimą ir atvedė Fynikso ekipą iš aštuntąją pergalę paeiliui.

Ne ką prasčiau pasirodė jo Nasho oponentas Kiddas. Pelnęs 38 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų jis susilygino su Wiltu Chamberlainu pagal trigubo dublio rodiklius. Abu žaidėjai yra atlikę po 78 trigubus dublius ir dalijasi trečiąja vieta NBA istorijoje.

Dukart besibaigiant rungtynių laikui „Suns“ lydėjo sėkmė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Nashas pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą. Tuo tarpu pirmojo pratęsimo pabaigoje Kiddo dvitaškis metimas išsisuko iš krepšio.

Antrojo pratęsimo pabaigoje rezultatas buvo lygus 157:157, kai Nashas atliko paskutinį, 13-ąjį rezultatyvų perdavimą šiame mače ir Borisas Diaw pelnė dvitaškį. Per lemiamą „Nets“ ataką klaidą padarė lyderis Kiddas, kuris pametė kamuolį. Pražanga sustabdytas Nashas likus 4 sekundėms realizavo abu baudos metimus ir pergalę šventė svečiai.

„Nets“: Jasonas Kiddas 38 taškai (14 atk. kam., 14 rez. perd.), Vince’as Carteris 31 (9 rez. perd.), Richardas Jeffersonas 25 (8 atk. kam.), Marcusas Williamsas 18, Mikki Moore’as 14, Eddie House’as 12, Nenadas Krstičius 10.

„Suns“: Steve’as Nashas 42 (6/7 tritaškių, 13 rez. perd.), Shawnas Marionas 33 (9 atk. kam.), Raja Bellas 24 (6/7 tritaškių), Amare’as Stoudamire’as 23 (11 atk. kam.), Borisas Diaw (14 rez. perd.) ir Leandro Barbosa po 16.

pavare :)
2006-12-09
Šiame mače užfiksuoti ne tik du pratęsimai ir 312 pelnytų taškų. Pirmaujanti komanda keitėsi net 34 taškus, o rezultatas lygus buvo 21 kartą. Įspūdingą dvikovą pademonstravo komandų įžaidėjai Steve‘as Nashas ir Jasonas Kiddas.
matot kokia nesamone parasyta! Pirmaujanti komanda keitėsi net 34 taškus
2006-12-08
per torrentus gali viska rasti. siaip dabar is sportbit.org, nors kolkas siu rungtyniu nera imesta.
2006-12-08
snorobankas taip is kur tu siuntiesi rungtynes? ;)
2006-12-08
is kur siunciat rungtynes??
2006-12-08
kidas nerealiai paware kajp senais laikais
2006-12-08
kas labiausiai krenta i akis tai 14 Diaw rez perdavimu. super rungtynes. reiks parsisiut.