Lietuvos krepšininkas Linas Kleiza sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną, o jo Denverio „Nuggets“ įveikė NBA čempionus. Praėjusią naktį namie Denverio krepšininkai 123:107 (35:32, 39:24, 28:34, 21:16) nugalėjo Majamio „Heat“ ekipą, kuri vertėsi be traumuoto vidurio puolėjo Shaquille‘o O‘Nealo.

Jeigu prieš šį sezoną „Nuggets“ buvo laikoma komanda, kuriai trūksta snaiperių, tai šiose rungtynėse toks krepšininkas atsirado. J.R.Smithas pelnė 37 taškus ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą. Maža to, per pirmą rungtynių pusę įmetęs 7 tritaškius jis pakartojo „Nuggets“ komandos absoliutų rekordą.

Žaisdami be traumuotų Joe Smitho bei Reggie Evanso, o vėliau – be per pirmąjį kėlinį iš aikštės pašalinto Marcuso Camby, „Nuggets“ nesutriko. Komandos lyderis Carmelo Anthony pelnė 32 taškus, o įžaidėjas Andre Milleris atliko 20 rezultatyvių perdavimų – daugiausiai, negu kada nors iki šiol varžovui leido atlikti „Heat“ komanda.

Anthony ir Smitho dueto, kuris yra rezultatyviausias NBA, vedama „Nuggets“ per pirmąją pusę surinko didžiąją dalį taškų, o Denverio ekipa įpusėjus dvikovai pirmavo 74:56. Šeimininkų pranašumas trečiajame kėlinyje pasiekė 23 taškų ribą ir „Heat“ iki vienaženklio deficito priartėjusi nebuvo.

Svarų indėlį į pergalę įdėjo Kleiza. Puolėjas iš Lietuvos per 27 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvitaškių, 5/6 baudų) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Nuggets“: J.R.Smithas 37 (7/9 tritaškių), Carmelo Anthony 32 (9 atk. kam.), Linas Kleiza 15, Eduardo Najera 11.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as (14 rez. perd.) ir Udonis Haslemas po 21, Jasonas Kapono 19, Dorellas Wrightas 11, Alonzo Mourningas 10 (7 atk. kam.).

palaukit grys songaila tai parodys kas geriausiai varo is lietuviu
2006-12-09
-1
is kart kitas rezultatas kai nebemeto trajaku. ir kiek pamenu tai nebe pirmos rungynes kai mete tik is 2 tsk zonos. pagirtina.