Indianos „Pacers“ komanda, žaisdama be traumuoto komandos lyderio Jermaine‘o O‘Nealo, ketvirtąkart iš eilės palaužė Portlendo „Trail Blazers“ ekipą. Namie žaidusi „Pacers“ 108:95 (22:24, 20:29, 35:14, 31:28) nugalėjo „Blazers“ krepšininkus.

O‘Nealas šį sezoną yra pirmas komandoje pagal pelnomus taškus (vid. 17,8 per rungtynes), atkovotus kamuolius (vid. 9,9 per rungtynes) bei blokus (vid. 3,1 per rungtynes). Jį starto penkete pakeitė Maceo Bastonas – buvęs Tel Avivo „Maccabi“ žaidėjas, kuriam jau 30 metų, pirmąkart per karjerą NBA dvikovą pradėjo starto penkete.

Po dviejų kėlinių „Pacers“ atsiliko 42:53, tačiau ketvirtį laimėjusi 21 taško skirtumu Indianos ekipa po trijų ketvirčių buvo priekyje 77:67.

Trečiąjį kėlinį spurtu 7:2 pradėjusi Indianos ekipa priartėjo iki 49:55, kai Šarūnas Jasikevičius pataikė tritaškį. Stephenas Jacksonas per ataką pelnė dvitaškį su bauda ir pirmąkart antroje mačo pusėje išvedė „Pacers“ į priekį. Per likusį laiką šeimininkai tik tolo nuo varžovų, kurie nesugebėjo atsitiesti.

Jasikevičius aikštėje paleido 25 minutes ir pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 25 taškai, Jamaalas Tinsley 20 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Alas Harringtonas 16, Danny Grangeris 14, Šarūnas Jasikevičius 11, Maceo Bastonas 9 (4 blk.).

„Blazers“: Zachas Randolphas 29, Juanas Dixonas 17, Jamaalas Magloire’as 14, Travisas Outlaw 13.