Vilniaus „Lietuvos rytas“ pademonstravo pavyzdingą gynybą ir neleido pagalvoti Tartu „Rock“ ekipai apie scenarijų, kuris vyko per pirmąsias tarpusavio rungtynes Estijoje. Šeštadienį namie vilniečiai 91:62 (21:12, 17:16, 27:19, 26:15) sutriuškino Algirdo Brazio vadovaujamą komandą.

Spalio pabaigoje vykusiose pirmose tarpusavio rungtynėse Tartu mieste pergalę „Lietuvos rytas“ šventė tik po pratęsimo. Estijoje vilniečiai laimėjo 79:77. Šįkart rezultatyvumu blykstelėjo po traumos grįžęs Matthew Nielsenas ir „Lietuvos rytas“ įrodė savo pranašumą

Nuo dvikovos pradžios į priekį pabėgusiems vilniečiams „Rock“ kvėpuoti į nugarą pradėjo trečiojo kėlinio pradžioje. Tanelis Teinas pataikė tritaškį ir Estijos ekipa sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 36:41.

Tuomet Robertas Štelmaheris ir Nielsenas pataikė po dvitaškį, o kėlinio viduryje penkis tritaškius metimus iš eilės pataikę vilniečiai padidino savo pranašumą iki triuškinančios 20 taškų ribos – 60:40.

Šįsyk „Lietuvos rytas“ vertėsi be susirgusio Andriaus Šležo bei čiurnos traumą patyrusio Mindaugo Lukauskio. Vieno pagrindinių ginklų neturėjo ir „Rock“ – dėl traumos nežaidė aukštaūgis Martinas Muurseppas.

„Lietuvos rytas“: Matthew Nielsenas 16 taškų, Robertas Štelmaheris 15, Andre Emmettas 14, J.P.Batista 13, Tomas Delininkaitis 10.

„Rock“: Vallo Allingu 13, Gertas Kullamae 12, George'as Tsintsadze 10, Tarmo Kikerpillas 8.

Tai buvo devintoji „Lietuvos ryto“ pergalė per 10 rungtynių SEB BBL čempionate, tuo tarpu Tartu krepšininkai žengia ketvirti, laimėję 5 susitikimus iš 11.