Po daugiau nei mėnesį trukusios reabilitacijos Vaidas Pauliukėnas padėjo „Šiauliams“ švęsti pergalę. SEB Baltijos krepšinio lygos trečiosios vietos laimėtojai šeštadienį namie 73:58 (21:9, 19:22, 20:12, 13:15) nugalėjo Vilniaus „Sakalus“.

Pauliukėnas į aikštę grįžo po daugiau nei mėnesį trukusios reabilitacijos. Spalio pabaigoje per SEB BBL rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“ Pauliukėnas patyrė galvos traumą ir praradęs sąmonę buvo išgabentas į ligoninę.

Pauliukėnas rungtynėse su „Sakalais“ į aikštę išbėgo trečiojo kėlinio viduryje, kai jo komanda pirmavo 54:38. Puolėjas pataikė pirmą metimą ir po jo tritaškio „Šiaulių“ persvara pasiekė 19 taškų ribą. Per 6 minutes Pauliukėnas daugiau krepšio neatakavo.

Šiauliečiai demonstravo įspūdingą gynybą ir nepaliko varžovams vilčių. „Sakalai“ pataikė tik 9 dvitaškius iš 32 (28 proc.) ir 9 tritaškius iš 22 (40 proc.). Nė vienas Vilniaus klubo žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis 16 taškų, Tadas Klimavičius 10 (12 atk. kam.), Mantas Ruikis, Artūras Masiulis ir Rolandas Vaičiūnas po 8.

„Sakalai“: Arnas Labuckas 8, Aivaras Kiaušas ir Mindaugas Reminas po 7, Rolandas Matulis ir Martynas Gecevičius po 6.