Nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygoje patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Šeštadienį išvykoje klaipėdiečiai 81:89 (24:25, 17:24, 21:24, 19:16) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ ekipai.

Talino krepšininkai atsirevanšavo „Neptūnui“ už nesėkmę pirmojo rato rungtynėse. Rugsėjo pabaigoje Klaipėdoje šeimininkai iškovojo pergalę minimaliu skirtumu 98:97.

Ernestas Ežerskis įmetė dvitaškį ir antrojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ atitrūko rekordiniu 9 tašku skirtumu – 34:25. Tačiau likusias 5 su puse minutės antrajame kėlinyje svečiai pralaimėjo 7:24 ir „Kalev/Cramo“ išsiveržė į priekį 49:41.

„Neptūnui“ pavyko priartėti iki 5 taškų (75:80), kai likus žaisti 6 minutes ir 26 sekundes iki mačo pabaigos Ronaldas Dorsey įmetė iš toli. Tačiau estai „Neptūnui“ priartėjus nuolat atsakydavo rezultatyviomis atakomis ir šventė pergalę.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 23 taškai (8 atk. kam.), Gregoras Arbetas 21 (7 atk. kam.), Kristjanas Kanguras 16 (10 atk. kam.), Tanelis Sokkas 13 (7 rez. perd.).

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 23 (10/11 dvitaškių, 1/7 tritaškių), Michailas Anisimovas 15 (10 atk. kam.), Vitalijus Stanevičius 13, Ronaldas Dorsey 10, Andrius Petkūnas 9.

Per šias rungtynes „Neptūnas“ pataikė tik 19 proc. tritaškių. Iš 26 metimų tik 5 pasiekė tikslą, tuo tarpu varžovai realizavo 10 tolimų metimų iš 18 bandymų.

Po šių rungtynių tik dar labiau paaštrėjo kova dėl pirmų trijų vietų SEB BBL A grupėje. Trys pirmos komandos pateks į kito etapo I divizioną, o dėl likusių dviejų vietų kovoja net 4 komandos.

„Kalev/Cramo“ sužaidė visas 12 rungtynių reguliariajame sezone ir laimėjusi 4 mačus žengia tik 6 ir nebeturi vilčių siekti vietos I divizione. Tuo tarpu „Neptūnas“, po 11 rungtynių turintis 5 pergales, vis dar kovoja dėl vietos I divizione.

Ten ju aukstaugis Reedas gerai pasidarbavo. Ji sunku sulaikyt puolime. O neptunui matomai nepakrito del lanku ir dar sunku 7iese zaidziant pries apylyge komanda laimet
2006-12-10
*neatsikovojo
2006-12-10
Ten jau ne pirmi kas zaidzia sako kad krepsiai idomus labai, tai is toli metant sunku pataikyt, o turint gera priekine linija nesunku laimet, o neptune anisimovas siandien padare 6 ar 7 klaidas, stanevicius kamuoliu paatsikovojo, dorsis pramete 5 tritaskius, pridotkas tas pats.. Reikia stabilaus antro auksto zaidejo manau ir mazesniu zaideju indelio
2006-12-10
Gaila kad neptunas pralaimejo :(
2006-12-09
kai komandos zaidimui didele reiksme turi tritaskiai metimai, tai labai sunku issilaikyt pergaliu kelyje. tik nepakrito-pralaimejimas.