Kazanės „Uniks“ ir toliau karaliauja Rusijos „Superlygoje“. Šeštadienį „lietuviška“ „Uniks“ ekipa lengvai iškovojo aštuntąją pergalę, Rimo Kurtinaičio treniruojamą  Permės „Ural Great“ komandą įveikusi 92:74 (26:17, 24:20, 22:17, 20:20).

Saulius Štombergas per 23 minutes surinko 19 taškų (3/4 dvitaškių, 3/4 trišakių, 4/4 baudų) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Darjušas Lavrinovičius prie „Uniks“ pergalės per 27 žaidimo minutes prisidėjo 14 taškų (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/6 baudų), 11 atkovotų kamuolių, trimis blokuotais varžovų metimais bei tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Jo brolis Kšištofas Lavrinovičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Uniks“: Jarodas Stevensonas 24, Saulius Štombergas 19, Jahoras Mesčarakovas 17, Darjušas Lavrinovičius 14.

„Ural Great“: Aleksejus Zozulinas 17, Lonzo Hoskinas 12, Jegoris Jalcevas 10.

Broliai jau turėtų rungtyniauti NBA. Teistumas viska sugadino, net baisu dabar pagalvoti, kas iš jų būtų buvę, jei jie nebtų taip rimtai suklydę. O dabar žaidžia NBA visokie Andriuškevičiai, kurie amžinai išliks tik perspektyviais. O Štomba tikrai aysigavęs, matyt tai daugumoj nulėmė ir trenerio pasikeitimas, juk su Sireika tiek laiko kartu praleido, tiek rinktinėje, tiek Žalgiryje
2006-12-10
Jiri: tai, kad ural great jokie lietuviai nezaidzia...
2006-12-10
noretusi kad ural great lietuviai butu rezultatyvesni... :(
2006-12-10
-2
kodel kshishtofas nebuvo registruotas? karoce per tuos 2 metus jis ten rusijoje nieko nenuveike, tik prasteja jo rezultatai. reikia jam begt is ten