Ukrainos krepšinio lygoje šeštadienį susitiko du klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Pergalę šventė Rimo Endrijaičio treniruojama Sumų „Sumychimprom“ komanda, kuri namie 114:95 (33:27, 33:21, 26:21, 22:26) nugalėjo Odesos MBK komandą. Šiose rungtynėse žaidė penki lietuviai.

Nugalėtojams Mindaugas Budzinauskas per 14 minučių surinko 9 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Jo komandos draugas Mantas Ignatavičius per 22 minutes surinko 4 taškus (1/2 tritaškių, 1/2 baudos). Įžaidėjas taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Pralaimėjusiųjų gretose lietuviai buvo rezultatyvesni. Andrius Lepinaitis per 32 minutes į nugalėtojų krepšį įmetė 13 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko net 10 rezultatyvių perdavimų.

Nerijus Varnelis žaidė 24 minutes ir surinko 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų) bei po krepšiais sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Trečiasis Odesos komandos lietuvis Andrius Vyšniauskas per 11 minučių surinko 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Sumų komandai tai buvo aštuntoji pergalė per 11 rungtynių. Endrijaičio ekipa žengia penkta tarp 13 komandų.