Svarbią pergalę Estijoje iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Tartu „Fausto“ klubas. Jis išvykoje 88:74 (21:21, 24:21, 17:15, 26:17) nugalėjo artimiausius savo persikėtojus Talino „Dalkia/Nybit“ krepšininkus.

Nugalėtojams Osvaldas Mačernis per 28 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Saulius Dumbliauskas per 29 minutes surinko 10 taškų (2/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Tartu ekipa, iškovojusi dešimt pergalių ir patyrusi penkis pralaimėjimus, įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.