Ne itin sėkmingai Italijos antrosios lygos 12-ojo turo rungtynės susiklostė lietuviams. Mindaugas Katelynas pirmą kartą šį sezoną pelnė vienaženklį taškų skaičių, o Mindaugas Žukauskas pirmą kartą nepelnė nė taško.

Monferačio „Junior Casale“ ekipa, kuriai atstovauja Katelynas, sekmadienį namie 100:84 (30:25, 32:16, 26:18, 12:25) nugalėjo Džezio „Fileni“ krepšininkus.

Puolėjas iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes įmetė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Prasčiau sekėsi Žukausko komandai. Pezaro ekipa išvykoje 68:69 (20:21, 16:12, 19:21, 13:15) nusileido Fabriano „Indesit“ komandai.

Žukauskas, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 22 minutes prametė dvitaškį ir abu tritaškius. Jis po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė

Pezaro komanda, po 12 rungtynių turinti 8 pergales, dalijasi 4-6 vietomis. Tuo tarpu Katelyno ekipa, laimėjusi 6 mačus, dalijasi 7-9 pozicijomis.