Be pralaimėjimų Izraelio pirmenybėse žengia Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Neveno Spahijos treniruojama ekipa sekmadienį namie iškovojo šeštąją pergalę, išvykoje 105:83 (27:19, 22:23, 31:12, 25:29) nugalėdama Ramat-Gano „Ironi“ komandą.

Žaisdami be Nikolos Vujčičiaus, kuriam buvo leista pailsėti, „Maccabi“ krepšininkai daug vargo neturėjo. Trečiąjį kėlinį laimėję triuškinančiu 19 taškų skirtumu Izraelio čempionai šventė dar vieną pergalę.

Nugalėtojams Simas Jasaitis per 23 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sustabdomi buvo Jamie Arnoldas, pelnęs 21 tašką, ir Yotamas Halperinas, surinkęs 20 taškų.

Izraelio pirmenybėse „Maccabi“ yra vienvaldė lyderė, laimėjusi visus 6 žaistus mačus. Antroje vietoje žengiančią Nacharijos „Ironi“ ekipą „Maccabi“ krepšininkai lenkia viena pergale.