Nesėkmes Ispanijos antrojoje ir trečiojoje lygose praėjusį savaitgalį patyrė klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Nė vienas krepšininkas iš Lietuvos taškų nepelnė.

Antrojoje Ispanijos lygoje žaidžianti La Palmos „Union Baloncesto“ išvykoje 73:90 (14:16, 22:24, 20:17, 17:33) nusileido „Palma Aqua Magica“ komandai. Kęstutis Šeštokas nerungtyniavo nė minutės.

Pralaimėjo ir Ispanijos trečioje lygoje žaidžianti „Clinicas Rincon Axarquia“ komanda, kuri penktadienį išvykoje 81:91 (20:27, 22:18, 15:24, 24:22) nusileido Sevilijos „San Fernando“ dublerių komandai.

Vilmantas Dilys aikštėje praleido 7 minutes ir pralaimėtojų komandai nepelnė nė taško (0/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Dilys spėjo atkovoti atšokusį kamuolį ir 3 kartus prasižengti.

Per 15 rungtynių 7 kartus laimėjusi Šeštoko ekipa antroje lygoje dalijasi 8-12 vietomis, o tokį pat rezultatą trečioje lygoje turinti Dilio komanda dalijasi 10-12 pozicijomis.

Kazkoks tas Dilys netikras, reiketu ji Salkui arba Kuncaiciui atiduoti, kad pavaikytu, jei jam "Zalgirio" dubleriai - per zemas lygis. Nepanasu, kad Ispanijoj jis tobuletu.