Stambulo "Ulker" krepšininkai – Turkijos taurės finale. Trijų lietuvių vedama "Ulker" komanda Bursoje antradienį pusfinalyje 85:74 (17:14, 17:25, 27:16, 24:19) nugalėjo Izmiro "Tuborg" ekipą.

Pergalę Stambulo klubui lėmė įspūdingas lietuvių žaidimas. Trys legionieriai iš Lietuvos kartu pelnė 50 taškų, o tai sudaro beveik du trečdalius visos "Ulker" ekipos pelnytų taškų.

Lietuvių pastangomis "Ulker" nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį, tačiau per antrąjį kėlinį Izmiro klubas persvėrė rezultatą.

Įpusėjus mačui "Tuborg" pirmavo 39:34, tačiau per penkias trečiojo ketvirčio minutes "Ulker" laimėjo atkarpą 17:6 ir vėl perėmė iniciatyvą – 61:45.

Per likusį laiką Stambulo klubas išsaugojo pranašumą, kuris dviženklę ribą pasiekė tik mačo pabaigoje.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Saulius Štombergas, pelnęs 21 tašką. Eurelijus Žukauskas prie pergalės prisidėjo 15, o Virginijus Praškevičius – 14 taškų.

Tarp rezultatyviausių "Ulker" krepšininkų dar pateko Keremas Gonlumas su 17 taškų bei Serkanas Erdoganas, pelnęs jų 12. Šis paminėtas penketas surinko 79 iš 85 "Ulker" taškų.

Izmiro komandai 25 taškus surinko Teo Cizmičius.

Finale "Ulker" kovos su Izmiro "Pinar Karsiyaka" krepšininkais.