Dar vieną pergalę Ukrainos čempionato šventė Čerkasų „Mavry“ komanda, kurioje rungtyniauja du lietuviai. Čerkasų komanda sekmadienį išvykoje po pratęsimo 121:115 (25:36, 32:22, 29:22, 17:23, 18:12) nugalėjo Charkovo „Politechnik“ komandą.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Arnas Kazlauskas. Per 40 minučių puolėjas pelnė 33 taškus (6/9 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius bei 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Jo komandos draugas Rolandas Jarutis nerungtyniavo.

„Mavry“ žengia trečia, laimėjusi 8 mačus iš 10. Pirmauja nė karto per 11 rungtynių nesuklupusi „Kyiv“, o Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“, iškovojusi 9 pergales per 11 dvikovų, žengia antra.

Kitose sekmadienio rungtynėse Dnepropetrovsko „Dnepr“, kuri namie 92:64 (22:16, 21:20, 25:16, 24:12) sutriuškino Rovno „BK-93 Pulsar“ komandą.

Aikštėje 35 minutes praleidęs Donatas Zavackas prie pergalės prisidėjo 11 taškų (2/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 11 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Tautvydas Lydeka per 15 minučių įmetė 9 taškus (4/4 dvitaškių, 1/3 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir blokavo metimą.

„Dnepr“ komanda per 11 susitikimų laimėjo 5 kartus ir užima 7-ąją vietą.