Be trijų starto penketo žaidėjų rungtyniavusi Indianos „Pacers“ (11-12) ekipa turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (11-10) pranašumą – 91:106.

Prieš dvikovą „Pacers“ paskelbė, kad vienerioms rungtynėms diskvalifikuoja gynėją Stepheną Jacksoną už tai, kad jis nepagarbiai elgėsi su treneriu Ricku Carlisle‘u per rungtynes su Klivlendo „Cavaliers“.

Be to, atvykę į Čikagą maistu apsinuodijo trys „Pacers“ krepšininkai – Alas Harringtonas, Marquisas Danielsas ir Jamaalas Tinsley. Pastarasis visgi nusprendė žaisti, tačiau antroje dvikovos dalyje buvo sunkiai atpažįstamas.

Be to, „Pacers“ ekipoje trečias rungtynes iš eilės dėl traumos praleido Jermaine‘as O‘Nealas.

Naudodamiesi varžovų nesėkmėmis, „Bulls“ krepšininkai jau nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmajame ketvirtyje pataikę 83 proc. metimų jie atitrūko 42:25 ir visas rungtynes įtikinamai pirmavo.

Trečiame kėlinyje po dviejų iš eilės Šarūno Jasikevičiaus tritaškių „Pacers“ priartėjo iki 70:79, tačiau Benas Gordonas atsakė 7 taškais iš eilės ir „Bulls“ vėl nutolo.

Jasikevičius iš viso rungtyniavo 27 minutes ir pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir triskart suklydo. Tai buvo trečios iš eilės rungtynės, kai Jasikevičius pelnydavo bent 10 taškų.

„Pacers“: Jamaalas Tinsley ir Danny Grangeris po 21, Šarūnas Jasikevičius 15, Shawne‘as Williamsas 13, Maceo Bastonas 12.

„Bulls“: Benas Gordonas 23, Luolas Dengas 22, Andresas Nocioni 19, Benas Wallace’as (13 atk. kam.), Kirkas Hinrichas, Chrisas Duhonas ir P.J.Brownas po 10.