„Lietuvos rytą“ palaikė būrys sirgalių. Nuotr.:
„Lietuvos ryto“ krepšį atakuoja prancūzas Cyrilas Julianas (kairėje), kuris veržiasi pro vilniečių puolėją Matthew Nielseną. Nuotr.:
Nuaidėjus finalinei mačo sirenai pergale džiaugėsi „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Nuotr.:

Be traumuoto Roberto Štelmaherio likusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šventė pergalę ULEB taurės turnyre. A grupės lyderių dvikovoje vilniečiai 80:74 (25:24, 16:21, 18:16, 21:13) įveikė su „Lietuvos ryto“ apranga žaidusius Nansi „SLUC Basket“ krepšininkus iš Prancūzijos.

Antrajame kėlinyje Štelmaheris patyrė kojos traumą ir pasiprašė keičiamas. Po didžiosios pertraukos latvis aikštėje nepasirodė. Iki tol Štelmaheris spėjo atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

[image=6759 left]„SLUC Basket“ ekipa ketvirtojo kėlinio pabaigoje triskart 6 taškų deficitą sumažino iki 2 taškų, tačiau „Lietuvos rytas“ dusyk atsakė dvitaškiais, o paskutinę minutę Janis Blūmas realizavo abu baudos metimus. Prancūzų metimas skriejo pro šalį, o dvitaškį įmetęs Matthew Nielsenas įtvirtino „Lietuvos ryto“ pergalę.

Nuo varžovų vilniečiai atitrūko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Andrius Šležas pelnė 5 taškus iš eilės ir iniciavo „Lietuvos ryto“ spurtą 10:0, po kurio šeimininkai atitrūko 69:63 (35-ąją min.).

Traumą patyrus Štelmaheriui „Lietuvos rytas“ ėmė žaisti individualiai. Tuo pasinaudojo „SLUC Basket“ ekipa, kuri po komandos lyderių Tariqo Kirksay ir Dano McClintocko dvitaškių atitrūko 8 taškais – 49:41 (23-ąją min.). Sėkmingai stabdę vilniečius puolime Nansi krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje įgijo rekordinę 10 taškų persvarą (55:45, 26-ąją min.).

Vis dėlto iki tol 4 taškus per 6 trečiojo kėlinio minutes pelnę „Lietuvos ryto“ žaidėjai atbudo – Blūmas ir Šležas pataikė iš toli, o vėliau du dvitaškius iš eilės įmetęs Blūmas sumažino deficitą iki minimumo – 57:58.

„Lietuvos rytas": J.P.Batista 16 taškų (10 atk. kam.), Andrius Šležas 12, Matthew Nielsenas 11, Janis Blūmas 9.

„SLUC Basket": Tariqas Kirksay 25 (10 atk. kam.), Branko Milisavljevičius 14, Danas McClintockas 13, Cyrilas Julianas (13 atk. kam.) ir Maxime'as Zianveni po 10.

Prancūzai į Vilnių atsivežė tamsios spalvos aprangą. Tamsios spalvos marškinėliais namų rungtynes ULEB taurės turnyre žaidžia „Lietuvos rytas“, tad Nansi ekipai teko pasiskolinti aprangą iš vilniečių.

Iki šio susitikimo abi ekipos turėjo po 4 pergales po 6 susitikimų.

Atrinkti (0) Visi (10)
sveiknu Fans
2006-12-13
jo svarbiausia pergale pasiekta
2006-12-12
Žukiui reikia staigiau suktis ir bus gerai - jis kol kas lėtokas.
2006-12-12
RYTAS-NR.1 LIETUVOJE
2006-12-12
+1
o EEEE su pergale visus!
2006-12-12
biski paveluotai isijungiau varzybas tai biski nesupratau kai pamaciau RYTA zaidziant pries RYTA :))) galvojau nejaugi dar neatsigavau po savaitgalio ;]
2006-12-12
+4
Is Zukausko nieko nebeliko. Drucheris ji neveltui ant suolo laike. Po naujuju ji gali ismesti.
2006-12-12
Na ką, šiek tiek statistinių pastebėjimų. Žalgiris gavo nuo Pau-orthez, Pau-Orthez gavo nuo SLUC Basket, o Rytas laimėjo prieš SLUC Basket. Šiaip rungtynės buvo įtemptos, kartais per tas kvailas klaidas jau buvau palaidojęs Rytą, bet pamačiau, jog komandai tiesiog reikėjo užsivedimo ir šiaip atrodė, kad jie fiziškai nukamuoti, bet nieko, po naujujų metų tūrėtų viskas stoti į savo vietas. Arba bus blogai, arba gerai.
Linkiu ryt Šiauliams pergalės, o Žalgiriui ketvirtadienį ilgai lauktos pergalės!