Po penkių pirmųjų ULEB taurės turų Belgrado „Crvena Zvezda“ buvo vienintelė komanda lygoje, žengianti be nesėkmių. Po septynių turų Serbijos ekipa savo sąskaitoje turi jau du pralaimėjimus.

Antrąją nesėkmę iš eilės „Crvena Zvezda“ patyrė antradienį. Išvykoje Serbijos komanda 72:94 (21:25, 18:20, 13:24, 20:25) nusileido Antano Sireikos vadovaujamam Kazanės „Unics“ klubui.

Po 9 taškų be atsako „Unics“ pranašumas trečiojo kėlinio viduryje šoktelėjo iki 13 taškų – 58:45. Saulius Štombergas įmetė iš toli, o Kšyštofas Lavrinovičius pelnė dvitaškį ir „Unics“ persvara pasiekė 17 taškų ribą – 69:52. Po to varžovai nebeatsitiesė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Štombergas. Per 30 minučių jis pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Darjušas Lavrinovičius per 20 minučių surinko 15 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jo brolis Kšyštofas žaidė 23 minutes ir surinko 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Unics“: Saulius Štombergas 18 taškų, Sergejus Čikalkinas 17, Darjušas Lavrinovičius 15, Jegoras Meščeriakovas 14, Jarodas Stevensonas 11.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 28 (6/17 metimų), Billy Thomasas 10.

Po šios pergalės „Unics“ pavyko Belgrado klubą ir D grupėje šios ekipos pirmauja, laimėjusios po 5 susitikimus per 7 turus.

miklovan:eik mamites paprasik ,gal leis zaisti stombergui renktinei!:)