Antrąją nesėkmę ULEB taurės varžybose patyrė Sienos „Montepaschi" ekipa, nemie po atkaklios kovos 85:91 (28:21, 24:27, 20:19, 13:24) nusileidusi Jeruzalės „Hapoel" krepšininkams.

Nuo mačo pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių dar pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau per paskutinę 10 minučių atkarpą žydai puikiai žaidė gynyboje. Jie „Montepaschi" ekipai leido pelnyti tik 13 taškų, patys įmetė 24 ir išplėšė pergalę.

Antrąjį pralaimėjimą per septynerias rungtynes patyrę Sienos krepšininkai išliko vienvaldžiai C grupės lyderiai. „Hapoel" ekipa, savo sąskaitoje turinti 3 pergales ir 4 nesėkmes, užima ketvirtąją vietą.

Ne itin sėkmingai šis mačas susiklostė Rimantui Kaukėnui. Jis pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 9 taškus (1/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

„Montepaschi": Romainas Sato 27 (8 atk. kam.), Josephas Forte 15, Rimantas Kaukėnas 9, Lonny Baxteris 9.

„Hapoel": Mario Austinas 19 (10 atk. kam.), Timothy Bowersas 16 (8 atk. kam.), Tamaras Slay 14, Meiras Tapiro 13, Jurica Golemacas 12 (9 atk. kam., 6 kld.).