Septintąją pergalę Eurolygos varžybų C grupėje iškovojo čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA ekipa. Ji namie 82:72 (28:7, 25:25, 18:19, 11:21) įveikė Neapolio „Eldo Basket" krepšininkus.

Galingu spurtu 17:0 rungtynes pradėję rusai pasiuntė varžovus į nokdauną, iš kurio „Eldo Basket" krepšininkai neatsigavo. Antrojo kėlinio pradžioje po Davido Anderseno dvitaškio Maskvos ekipa įgijo 22 taškų (32:10) pranašumą, kurį išlaikė beveik iki mačo pabaigos.

Likus žaisti 5 minutes rusai dar pirmavo 20 taškų skirtumu (78:58), tačiau atsipalaidavo ir leido Neapolio krepšininkams priartėti iki 10 taškų.

Iškovojusi septintąją pergalę CSKA ekipa išliko pirmoje C grupės vietoje. Tuo tarpu šeštąją nesėkmę patyrę italai tebesikapsto pogrupio dugne – jie užima septintąją vietą ir lenkia tik Kauno „Žalgirį".

CSKA: Matjazas Smodišas 18, Davidas Vanterpoolas 12, Trajanas Langdonas 11.

„Eldo Basket": Tyrone'as Ellisas 15, Michelis Morandaisas 14, Richardas Rocca 13, Ansumana Sesay 10.