Šeštąją pergalę FIBA Europos taurės varžybose iškovojo Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“ ekipa. Ji Prancūzijoje 78:72 nugalėjo Dainiaus Adomaičio Gravlino-Diunkerko „Maritime“ klubą.

Ši ispanų pergalė „Šiauliams“ atvėrė duris į kitą FIBA Europos varžybų etapą.

Likus žaisti 59 sekundes dvitaškį pataikęs Paccelis Morlende'as išlygino rezultatą (72:72), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi Žeronos klubo amerikietis Arrielis McDonaldas. Gynėjas pelnė 4 iš eilės taškus, o likus žaisti 4 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos už techninę Dainiaus Adomaičio pražangą pataikė dar dvi baudas taip užtvirtindamas „Akasvayu“ pergalę.

Nugalėtojams Šalenga per 19 aikštėje praleistų minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Prancūzijos ekipos lietuvis Adomaitis per 38 minutes surinko 15 taškų (5/7 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Akasvayu“: Arielis McDonaldas 20 taškų, Germanas Gabrielis ir Fernandas San Emeterio‘as po 13.
„Maritime“: Rickey Pauldingas 16 taškų, Dainius Adomaitis 15, Stephenas Brunas 12.

siauliai pateko i kita etapa!!nu sito tai tikrai nesitikejau:)