Tryliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ (13-8) klubas, savo aikštėje 104:101 įveikęs Šarlotės „Bobcats“ (5-16) ekipą.

Likus žaisti kiek mažiau nei minutę ekipas skyrė vos 2 taškai (98:96) ir kamuolį po netaiklios atakos atkovojo „Bobcats“. Tačiau Klivlendo ekipos gynėjas Larry Hughesas perėmė kamuolį ir netrukus prieš jį buvo prasižengta. Hughesas pataikė abi baudas ir padidino persvarą iki 4 taškų.

Po nesėkmingos Šarlotės klubo atakos „Cavaliers“ pelnė dar du taškus – dėjimu tai padarė Andersonas Varejao ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 22 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 taškai (8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Drew Goodenas, Larry Hughesas ir Andersonas Varejao (10 atk. kam.) po 16, Damonas Jonesas 11.

„Bobcats“: Adas Morrisonas 16, Seanas May 15 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Emeka Okaforas (11 atk. kam.) ir Geraldas Wallace’as po 14, Raymondas Feltonas 12, Brevinas Knightas 11 (14 rez. perd.).