Carmelo Anthony pelnė 37 taškus, tačiau to buvo maža, kad jo Denverio „Nuggets“ (12-8) įveiktų Vašingtono „Wizards“ (10-11) ekipą. Sostinės komanda šventė triuškinamą pergalę 120:91.

„Nugalėjome juos jų pačių žaidimu. Mes atakome“, – po dvikovos sakė 34 taškus pelnęs Gilbertas Arenasas.

Trečio kėlinio viduryje komandas skyrė vos 5 taškai (69:64), tačiau tada „Wizards“ spurtavo 8:2 ir daugiau nebesižvalgė atgal.

„Nuggets“ ekipos žvaigždė pataikė 16 metimų iš 27, tačiau keturi likę starto penketo žaidėjai kartu temetė 27 metimus.

„Jei jis meta daugumą metimų, kas dar gali gauti kamuolį?, – po dvikovos klausiamai kalbėjo „Nuggets“ vidurio puolėjas Marcusas Camby. – Mes neturime net progos atakuoti, todėl treneris turi išspręsti šią situaciją. Carmelo yra puikus metikas ir mūsų lyderis, tačiau kamuoliu reikia dalytis su visa komanda, kad žaidėjai liktų patenkinti“.

„Nuggets“ ekipai atstovaujantis Linas Kleiza per 9 minutes pelnė 3 taškus (1/4 dvit., 1/1 baudos), atkovojo ir prarado po kamuolį.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 34 taškai, Caronas Butleris 26 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 19, Brendanas Haywoodas 12 (13 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas ir Jarvis Hayesas po 10.

„Nuggets“: Carmelo Aanthony 37, Marcusas Camby ir Reggie Evansas (10 atk. kam.) po 12, Earlas Boykinsas 11.