Pralaimėjimu FIBA Europos taurės turnyrą baigė Marijampolės „Arvi“ krepšininkės. Jos ketvirtadienį namie po atkaklios kovos 81:85 (23:20, 14:29, 19:16, 25:20) nusileido į kitą etapą patekusioms Košicės „K Cero VODS“ krepšininkėms iš Slovakijos.

Antrąjį kėlinį pralaimėjusios 15 taškų skirtumu „Arvi“ krepšininkės įpusėjus susitikimui turėjo 12 taškų deficitą. Tačiau šeimininkės nepasidavė ir paskutiniajame kėlinyje pavijo oponentes, tačiau pergalės išplėšti nepavyko.

Pirmąjį susitikimą, vykusį Slovakijoje, Marijampolės krepšininkės pralaimėjo 21 tašku.

Paskutinėse „Arvi“ rungtynėse Europos taurėje šį sezoną rezultatyviausiai žaidė Ela Briedytė, kuri pelnė 19 taškų (5/6 tritaškių). Julija Karajeva surinko 18 taškų, o Willnett Crockett įmetė 15 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Reguliarųjį sezoną marijampolietės I grupėje baigė paskutinės, per šešerias rungtynes laimėjusios tik kartą.