Antrą kartą šį sezoną Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai neatsilaikė prieš Stambulo „Efes Pilsen“. Lenkijos čempionai vėl patyrė nesėkmę po atkaklios kovos – ketvirtadienį namie jie 74:81 (17:14, 13:14, 24:19, 20:34) nusileido Turkijos krepšininkams.

Pirmąsias rungtynes Turkijoje „Efes Pilsen“ laimėjo taip pat po permainingos kovos 4 taškų skirtumu. Šįkart pergalė arčiau buvo šeimininkų, tačiau paskutinėmis minutėmis „Efes Pilsen“ spurtavo ir privertė varžovus suklupti.

Do trijų Donato Slaninos taiklių baudų ketvirtojo kėlinio pradžioje lenkai susigrąžino 10 taškų pranašumą – 57:47. Tačiau atkarpą 12:1 laimėję svečiai išsiveržė į priekį, o tritaškiais paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę iš „Prokom Trefl“ rankų.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Slanina per 27 minutes pelnė 17 taškų (2/6 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 28 minutes surinko 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo.

„Prokom Trefl“: Donatas Slanina 17 taškų, Christianas Dalmau 16, Huseyinas Besokas 14 (9 atk. kam.), Tomas Masiulis 8.

„Efes Pilsen“: Horace'as Jenkinsas 23, Nikola Prkačinas 20, Marcusas Haislipas 17 (11 atk. kam.), Ermalas Kuqo 8.