Naudingiausiu aštuntosios Eurolygos savaitės žaidėju tapo graikas Lazaros Papadopoulos, svariai prisidėjęs prie pirmosios Maskvos „Dinamo“ pergalės išvykoje. Aukštaūgis surinko 38 naudingumo balus, o jo ekipa 96:82 įveikė Kelno „RheinEnergie“.

Papadopoulas per 32 minutes pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 9/10 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 varžovų pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Antrą ir trečią vietas naudingiausiųjų sąraše taip pat užėmė aukštaūgiai. Barselonos „Winterthur“ atstovaujantis Mario Kasunas per 27 minutes pelnė 29 taškus (11/15 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas, dukart suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles. Jis surinko 35 naudingumo balus.

Dviem balais mažiau surinko Salonikų „Aris“ aukštaūgis Michaelas Wilkinsonas, atvedęs savo ekipą į pergalę prieš „Fenerbahce Ulker“. Amerikietis pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.