Antrąją pergalę per septintas rungtynes Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Sakalų" krepšininkai. Jie namie gana nesunkiai 88:73 (24:14, 22:19, 16:17, 26:23) įveikė įveikė Kėdainių „Nevėžio" komandą.

Taškas į tašką ekipos žaidė tik per pirmąsias 6 mačo minutes. Vėliau 8 taškus be atsako pelnę aikštės šeimininkai atitrūko (19:11), o baigiantis ketvirčiui po Vytauto Šarakausko dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (24:14).

Antrojo ketvirčio pradžioje po Tomo Rinkevičiaus baudų „Nevėžis" buvo priartėjęs iki 6  taškų (20:26), tačiau netrukus vilniečiai susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki trečiojo kėlinio vidurio.

Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 5 minutes dvitaškį pataikė Povilas Šakinis, iš toli įmetė Rinkevičius ir „Sakalų" pranašumas ištirpo iki 5 taškų (45:50). Labiau priartėti kėdainiškiai neįstengė, o aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo.

Daugiausiai Martyno Gecevičiaus pastangomis (pelnė 8 taškus) laimėję atkarpą 12:0 „Sakalų" krepšininkai atitrūko ir įgijo 17 taškų pranašumą. Po šio nokdauno „Nevėžio" ekipa nebeatsigavo, o įtikinamą persvarą išlaikę vilniečiai šventė pergalę.

„Sakalams": Martynas Gecevičius 19, Aivaras Kiaušas 18, Rolandas Matulis 15, Mindaugas Reminas 11, Aidas Viskontas 10.

„Nevėžiui": Žydrūnas Stankus 17, Tomas Rinkevičius 17 (7 kld.), Mindaugas Sakalauskas 15 (10 atk. kam.).

Po septynerių rungtynių 2 pergales turintys „Sakalai“ LKL pirmenybėse žengia septinti. Šeštąją poziciją užima „Nevėžis“, iškovojęs 3 pergales per 8 susitikimus.