Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūno" krepšininkai, namie 95:87 (30:24, 19:19, 32:20, 14:24) nugalėję Kauno „Atletą". Pergalė klaipėdiečiams kainavo Evaldą Dainį.

Nuo pirmųjų mačo minučių 11:3 spurtavę uostamiesčio krepšininkai netruko įgyti solidžios persvaros, tačiau kėliniui baigiantis „Atleto" ekipa buvo sumažinusi deficitą iki 4 taškų (24:28).

Antrąjį ketvirtį spurtu 11:1 pradėję aikštės šeimininkai įgijo 15 taškų pranašumą (41:26), tačiau prieš didžiąją pertrauką kauniečiai sušvelnino rezultatą iki 6 ir sugrąžino intrigą.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai susigrąžino solidžią persvarą, o kėlinio pabaigoje pelnę 7 taškus be atsako įgijo 20 taškų pranašumą (81:61) nulėmė mačo baigtį.

Per paskutines 10 minučių „Atleto" krepšininkai šiek tiek sušvelnino skirtumą, tačiau atkurti intrigos jiems nepavyko.

„Neptūno" pergalę apkartino Dainio trauma. Trečiajame kėlinyje Dainys, Michailas Anisimovas bei du „Atleto" komandos žaidėjai kovojo dėl kamuolio. Nuskriausti liko aikštės šeimininkai. Ant parketo nukritęs Dainys stipriai susimušė kojos raumenį ir negalės rungtyniauti apie dvi savaites.

Anisimovui po susidūrimo su varžovu buvo prakirstas antakis, tačiau sutvarsčius žaizdą puolėjas ketvirtajame kėlinyje grįžo į aikštelę. Po mačo naudingiausias lapkričio mėnesio SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) žaidėjas buvo nuvežtas į ligoninę, kur gydytojai prakirstą antakį susiuvo.

Per rungtynes su „Atletu" susižeidė ir uostamiesčio klubo legionierius iš JAV Ronaldas Dorsey. Amerikietis susimušė šlaunį ir mačą baigė šlubčiodamas. Vis dėlto per šeštadienio (12.16) LKL rungtynes su „Šiauliais" ir jis, ir Anisimovas žaisti galės.

„Neptūnui": Michailas Anisimovas 22 (7 atk. kam.), Andrius Petkūnas 22 (9 atk. kam.), Ronaldas Dorsey 18, Vaidotas Pridotkas 17.

„Atletui": Darius Lukminas 21, Linas Juknevičius 17, Singaras Tribė 15 (9 atk. kam.), Valdas Dabkus 15 (8 kld.), Danielius Soldatovas 10.

wisi trys teisejai gali nebent teisejaut kokioj prienu ar pagegiu lygoj nx o tam petuchui dabkui rankas nukapot nx reikia newaldo ju kaip sniuru kokiu mishai nekart uzmete o tie rajoniniu lygu teisejai tyli nx negaliu nerwas ima ir dar be to dainio trama bus ryt sunku su saiuliais
2006-12-16
+1
Aj nezinau manes siandien teisejai nesujaudino. Nors buvo paleide rungtynes is savo ranku ir galejo uzkirst kelia traumom bet esu mates ir zymiai blogesniu pateisejavimu. Klaidu daro visi bet vieni daugiau kiti maziau.
2006-12-16
to Ch_Barkley:
Nu tai uz ka tu gini ji jei nematei maco? Gal pavarges gal nevalges... Siandien jis buvo lohas, kuris gaidino varzybas o ne teisejavo. Suprasciau jei dar butum mates bet jei ne tai kam cia pult uzstot?
2006-12-15
+1
mane Lukminas nervina.........tipo zvaigzde,tai gali kanuoli trankyti, vos ne i ziurovus mesti... brazauskas geras teisejas, bet bauda buvo :) svarbu laimejo nepas :)
2006-12-15
Ytvaras: prie ko čia licencija? Ar tu manai, kad FIBA teisėjus į Olimpinių žaidynių finalines rungtynes skiria pagal LKL teisėjo licenciją?:))
LKL yra skaičiuojami teisėjų reitingai, kurie skelbiami po kiekvieno sezono. Jie daromi atsižvelgiant į teisėjų klaidas per rungtynes, į rungtynių komisarų pastabas ir pan. Brazausko ir Pilipausko reitingas buvo ryškiai aukštesnis už kitų teisėjų. Gal šiandien žmogus buvo pavargęs ar nemiegojęs, klaidų visi darome, jų nedaro tik tie, kurie nedirba, bet man rodos, kad visą situaciją tikrai gerokai pagražinote.
2006-12-15
Jis imamas nes turi ta licenzija ar ka ten teisejai turi, butum mates kokiu vaizdu jis issidirbinejo tai cia nepultum ginti to loho. Toks ivaizdis kad butu ejas uz atleta ir vsio, dar gerai kad trajakai krito neptunui o tai butu su to dauno pagalba ir laimeja. Tai kad vertinamas jog turi auksciausia lizencija lietuvoj dar nereiskia kad jis geriausiai teisejauja lkl, siandien pamaciau koks tas geriausias teisejas.... darosi panasus i zakri.
2006-12-15
-2
to Ch_Barkley: Tai koks skirtumas koks rezultatas, taisyklė vienodos juk, emocijos liejosi per kraštus, o jos raminamos nebuvo. Brazauskas tai sutinku kad yra vertinamas pasaulyje, bet patykėk grybą pjovė šiandien akivaizdžiai, kokia gali būt žaidybinė situacija kai krenta du žaidėjai ir nesikelia...bet paskui pradėjo taisyt savo klaidas, tai vien Atletui baudas švilpt pradėjo :))
2006-12-15
+2
visiems teisejams buna juodu dienu.
2006-12-15
Eikit obuoliai, ką jūs suprantat. Brazauskas jiems neįtiko, kurį skiria ir Olimpinių žaidynių finalams, ir Pasaulio bei Europos čempionatų finalams, ir Eurolygos finalams. Šis teisėjas yra vienas geriausiai vertinamų visame pasaulyje. Nu gavo traumą, tai gavo, ar teisėjas kaltas dėl to. Matyt buvo žaidybinė situacija, todėl pražanga ir nebuvo skirta.
Net jei tai ir buvo klaida, nieko pakeitusi ji nebūtų - rezultats liktų tas pats. Nors ne, rėktumėte, kad reikėjo nesportinę duoti ir varyti iš salės, kad skirtumas būtų ne +8, o +28...
2006-12-15
-2
Teisėjavimas tai tragiškas nors tu ka. Brazauskas nuo kada jis čia toks jau geras teisėjas? Tas susidūrimas buvo akivaizdžiai nukalė kauniečiai mišą ir dainį ir nieko, jokių baudų, paskui kiek kartų Lukminas kamuolį į žemę trenkė - tokių techninių ;/ Brazauskas išvis vėjų prišvilpė o paskui skundžias kad ant jo visa salė varo..Žiauru, kaip tik jis teisėjauja taip ir žaidėjai traumuojami..