Dviejų Rusijos klubų, kuriuos treniruoja lietuviai, dvikovoje intrigos nebuvo. Penktadienį Rusijos superlygos mače Kazanės „Uniks“, vaduvaujama Antano Sireikos, namie 87:59 (19:21, 26;20, 27:13, 15:19) sutriuškino Rūtenio Paulausko treniruojamą Maskvos srities „Dinamo“.

Rezultatyviausias rungtynėse buvo Kšyštofas Lavrinovičius. Lietuvos rinktinės puolėjas prie „Uniks“ pergalės per 21 minutę prisidėjo 21 tašku (5/9 dvitaškių, 11/13 baudų). Jis taip pat atkovojo atšokusį kamuolį, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Darjušas Lavrinovičius per 16 minučių įmetė 10 taškų (2/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/7 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Vienas prasčiausių rungtynių per pastarąjį mėnesį sužaidė Saulius Štombergas. Per 16 minučių lietuvis įmetė 6 taškus (0/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias „Dinamo“ gretose taip pat buvo lietuvis. Giedrius Gustas per 22 minutes surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Andrius Giedraitis „Dinamo“ komandai pelnė 4 taškus (0/4 dvitaškių, 4/4 baudų). Per 23 minutes jis taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Per 9 rungtynes Rusijoje nė karto nesuklupusi „Uniks“ lieka vienvalde čempionato lydere. „Dinamo“ krepšininkai per 10 susitikimų pasiekė 5 pergales ir tarp 13 komandų žengia septinti.

O kodėl pernai Jeriominas nesugebėjo nieko gero parodyti su šita komanda? Dauguma žaidėjų tai tie patys...
2006-12-16
pora rungtyniu cia tik. sireika ir europos cempa laimejo, bet po to visi pamate, kas per paukstis ir greitai chana atejo. bet kadangi zaidejai surinkti geri (grigas nusipeza tik kad vidutiniai), tai ir laimi.