Indianos „Pacers“ (13-12) pasiekė šio sezono pataikytų tritaškių rekordą ir šventė tryliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Pacers“ namie 112:96 sutriuškino Niujorko „Knicks“ (9-16).

„Pacers“ krepšininkai šiose rungtynėse pataikė 13 tolimų metimų – vienu daugiau, nei buvo įmetę prieš mėnesį žaisdami su Milvokio „Bucks“ klubu. Labiausiai prie šio rezultato prisidėjo Danny Grangeris, Stephenas Jacksonas ir Alas Harringtonas, įmetę po 3 tritaškius.

Indianos ekipa pirmajame kėlinyje atsilikinėjo 7 taškais, tačiau antrame ketvirtyje pelnė net 42 taškus ir įpusėjus mačui pirmavo 64:49. Nesulaikomai žaidė Grangeris, vien per pirmą rungtynių dalį pelnęs 21 tašką.

Kai po trijų kėlinių rezultatas tapo 92:68, abejonių dėl rungtynių nugalėtojo nebeliko.

19 minučių žaidęs Šarūnas Jasikevičius pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Pacers“: Danny Grangeris 25 (5/6 dvit., 3/4 trit., 6/6 baudų), Stephenas Jacksonas 19, Alas Harringtonas 17, Jermaine’as O’Nealas (11 atk. kam.) ir Jamaalas Tinsley (9 rez. perd.) po 11.

„Knicks“: Jamalas Crawfordas 29, Davidas Lee ir Nate’as Robinsonas po 12, Eddy Curry 10.

16 tsk skirtumas tj yra sutriushkino??? :DDDDDDDDDDDDDDDD pizzeeee reikejo ishkart pasakyti SAUSAI :D oj BN BN :D