Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ (14-8) ekipa, savo aikštėje 106:84 sutriuškinusi Sietlo „SuperSonics“ (10-14).

Po šio laimėjimo „Cavaliers“ pakilo į pirmąją Rytų konferencijos vietą nepaisant to, kad Orlando „Magic“ turi viena pergale daugiau. „Magic“ žaidė trejomis rungtynėmis daugiau, todėl jos pergalių procentas mažesnis.

Klivlendo ekipą į pergalę vedė antras iš eilės rungtynes starto penkete pradėjęs Larry Hughesas. Prieš tai jis tris savaites gydėsi traumą ir „Cavaliers“ žaidimas be jo nebuvo toks aštrus.

„Žinome, kokie geri galime būti, – užtikrintai sakė Hughesas. – Mums tereikia toliau taip žaisti“.

„Cavaliers“ po trijų ketvirčių susikrovė 24 taškų pranašumą (84:61) ir treneris Mike‘as Brownas savo ekipos žvaigždes LeBroną Jamesą ir Hughesą pasodino ant suoliuko. Tačiau kai „Cavaliers“ atsarginiai išbarstė pranašumą iki 15 taškų, likus žaisti 5 minutes Jamesas ir Hughesas sugrįžo į aikštelę ir ramiai pabaigė rungtynes.

Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė Žydrūnas Ilgauskas. Per 27 minutes jis pelnė 17 taškų (7/14 dvit., 3/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Larry Hughesas 25 taškai, LeBronas Jamesas 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 17.

„SuperSonics“: Chrisas Wilcoxas 20, Michaelis Gelabale‘is 16, Rashardas Lewisas ir Earlas Watsonas po 10.

ilgas man ne prie sirdies, bet klivlendas patinka. sekmes jiems, bet mano manymu jiems reikia dar pastiprint sudeti siek tiek...