Pirmoje mačo pusėje padaryta 13 klaidų ir turėtas 21 taško deficitas Kobe Bryantui pralaimėjimo nereiškė. Los Andželo „Lakers“ (16-7) žvaigždė pažadino komandos draugus ir pasiekęs asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą po dviejų pratęsimų 112:101 (10:29, 25:24, 25:13, 29:23, 10:10, 13:2) privertė palaužti Hiustono „Rockets“ (14-9).

Bryantas pelnė 53 taškus ir tryliktą kartą per karjerą perkopė 50 pelnytų taškų ribą. „Lakers“ žvaigždė šįkart varžėsi su „Rockets“ aukštaūgiu Yao Mingu. Kinas surinko 35 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir blokavo 8 metimus – daugiausiai per karjerą NBA.

„Lakers“ atsilikinėjo visas rungtynes, tačiau Smushas Parkeris pataikė tritaškį ir likus žaisti 1 minutei 34 sekundės Los Andželo komanda pirmąkart išsiveržė į priekį – 86:85. Bryanto metimas ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo netikslus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per pirmą pratęsimą Bryanto ir Mingo kova baigėsi taikiai – į vieno taiklų metimą kitas taip pat atsakydavo rezultatyvia ataka, o Mingo dvitaškis likus žaisti 2 sekundes skriejo pro šalį.

Vis dėlto per antrą pratęsimą kur kas pranašesni pasirodė „Lakers“ krepšininkai – 9 taškais be atsako pratęsimą pradėję šeimininkai atitrūko 108:99 ir nepaliko vilčių „Rockets“ komandai kovoti dėl pergalės.

Hiustono ekipa vėl vertėsi be vieno komandos lyderių Tracy McGrady. Dėl nugaros skausmų jis praleido trečias rungtynes, o „Rockets“ be jo dar nesugebėjo laimėti. Vis dėlto tikimasi, kad kitą savaitę McGrady galės prisijungti prie ekipos.

„Lakers“: Kobe Bryantas 53(17/38 metimų, 14/16 baudų, 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Smushas Parkeris 17, Bryantas Cookas 10, Luke’as Waltonas (9 rez. perd.) ir Vladimiras Radmanovičius po 8.

„Rockets“: Yao Mingas 35 (15 atk. kam., 8 blk.), Raferis Alstonas 19 (10 rez. perd., 7 kld.), Juwanas Howardas 14, Shane’as Battieras 10.

Kobe fantastiskas, as myliu ji { kaip zaideja), jis padare viska del komandos.
2006-12-16
+1
Kobe buvo lopas ir tokiu liks visa gyvenima...
2006-12-16
-2
joa, 53 taskai :D jauciu krito is bet kur, bet nestebina manes kad kobe pelne tiek tasku, ne pirmas ir ne paskutinis kartas :D
2006-12-16
nedaug truko iki triple double
2006-12-16
kobe siauteja
2006-12-16
+1
svarbiausia, kad laimejo komadna, nesvarbu, kas kaip suzaide. manau, kad visi su tuo sutiks, o jeigu pergalingose rungtynese pelno 50 tasku, tai tikrai zaidejas turetu buti svarbus, nesvarbu kiek kartu i krepsi mete
2006-12-16
siaip tie 8 rezultatyvus perdavimai turbut buvo kai KObe neturejo jau kur detis, visiskai uzspaustas turejo pasuot komandos draugams.:) O toks jo rezultatyvumas yra normalus, nlb kam ten daugiau yra taskus rinkti.
2006-12-16
-1
devilgirl-mane nervina toki zmones kaip tu.visi komandos lyderiai meta daug ar tau neaisku:/ o beto atlikta 8 rezultatyvus perdavimai tavo ziniai.o beto Odom traumuotas taigi kam daugiau imtis iniciatyvos?pirmiau pamastyk o poto sakyk