Devynioliktą pergalę dvidešimtojo turo Izraelio lygos rungtynėse sekmadienį vakare šventė Šarūno Jasikevičiaus Tel Avivo "Maccai" klubas, namuose 110:73 įveikęs Naharijos "Ironi Strauss".

Izraelio ir Eurolygos čempionai atsiplėšė antrajame kėlinuke, kurį laimėjo 32:16 ir įgijo 23 taškų persvarą (59:36).

Š.Jasikevičius prie pergalės prisidėjo aštuoniais taškais (1/2 dvitaškių, 2/3 tritašklių). 24 minutes rungtyniavęs lietuvis atkovojo 2, perėmė 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Maceo Bastonas - 27 taškai (11/13 dvitaškių). Geriausias Izraelio lygos vasario mėnesio žaidėjas Talis Buršteinas surinko 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius.

"Maccabi" žaidė be sirguliuojančio Nikolos Vujčičiaus bei traumą besigydančio Yotamo Halperino.

Po 20 rungtynių 19 pergalių turinti "Maccabi" lieka vienvaldė Izraelio čempionato lyderė. Antroje vietoje žengianti Aškelono "Elitsur Eldan" ekipa pasiekė 13 pergalių.

2005-03-14 12:42
che, tai idemiau straipsni skaitykit - "24 minutes rungtyniavęs lietuvis..." :)))
2005-03-13 23:52