Prancūzijos vyrų krepšinio lygoje (LNB) antradienį vykusiose 32 turo rungtynėse lietuvio Dainiaus Adomaičio Gravlino-Diunkerko "Maritime" savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo pergalę  94:78 (20:15, 25:17, 23:25, 26:21) įveikė "Chalons-en-Champagne" krepšininkus.

Iškovojusi 16-ąją pergalę bei turinti tiek pat nesėkmių 2004-05 metų sezone, D.Adomaičio komanda užima 9-ąją vietą 18-as komandų turnyre.

Sėkmingai susitikimą pradėję aikštės šeimininkai nuo susitikimo pradžios diktavo rungtynių tempą ir iki didžiosios pertraukos susikrovė 13 taškų pranašumą (45:32).

Kiek prasčiau "Maritime" žaidėjams oponentus sekėsi stabdyti trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 2 taškais, tačiau paskutinysis ketvirtis viską sustatė į savo vėžias.

Ne itin sėkmingai mačas susiklostė lietuviui. D.Adomaitis per 20 minučių pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo vieną kamuolį bei tris sykius prasižengė.

Rezultatyviausi nugalėtojų komandoje buvo Danny Strongas (6/7 dvitaškių) ir Laurentas Sciarra (3/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškių, 4 atk. kam.), atitinkamai pelnę 18 ir 16 taškų.

"Chalons-en-Champagne" komandoje išsiskyrė Haroldas Doyalas, įmetęs 22 taškus (9/11 dvitaškių).