Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai iškovojo antrą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje per dvi dienas. Šeštadienį Kaune „Sakalai“ 93:71 (21:20, 17:17, 27:14, 28:20) nugalėjo vieną lygos autsaiderių Kauno „Atletą“.

Iki šio savaitgalio „Sakalų“ sąskaitoje buvo vos viena pergalė. Tačiau penktadienį vilniečiai įveikė Kėdainių „Nevėžį“, o šeštadienį neturėjo daug vargo su „Atletu“.

Pusę rungtynių „Atletas“ sugebėjo priešintis svečiams iš Vilniaus, tačiau po didžiosios pertraukos palūžo. Trečiojo kėlinio pradžioje „Sakalai“ pirmavo 41:40, tačiau laimėję atkarpą 11:2 padidino savo pranašumą iki dviženklės ribos – 52:42. Per likusį laiką skirtumas tik augo ir vilniečiai šventė įtikinamą pergalę.

„Atletas“: Darius Lukminas 20 taškų, Linas Juknevičius 18 (6 kld.), Valdas Dabkus 12 (8 atk. kam.), Singaras Tribė 9.

„Sakalai“: Mindaugas Reminas 19 (6 kld.), Martynas Gecevičius 17, Aidas Viskontas 11, Vytautas Šarakauskas ir Rolandas Matulis (8 atk. kam.) po 8.

Po pergalės „Sakalai“ pakilo į šeštąją LKL poziciją. Per 8 dvikovas vilniečiai laimėjo dukart. Tiek pat rungtynių žaidę kauniečiai iškovojo tik vieną pergalę ir užima 8-ąją vietą.

tipo atsigavo sakalai :D nieko is ju nesitikiu manau ju vieta lkl jau aiski :D