Tanokos Beardo ir Mariaus Janišiaus dvikova baigėsi Kauno „Žalgirio“ amerikiečio pergale. Beardo vedamas „Žalgiris“ šeštadienį namie tik 9 taškų skirtumu įveikė Marijampolės „Sūduvą“ – 94:85 (26:13, 30:17, 23:36, 15:19).

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ klubus į priekį vedė vidurio puolėjai. Kauniečiams Beardas pelnė 30 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, taip būdamas pagrindiniu pergalės kalviu. Beardas LKL pirmenybėse vėl pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausiųjų sąraše. Jis taip pat pirmauja ir tarp geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių.

Vis dėlto amerikietis sulaikyti nesugebėjo tiesioginio savo oponento. Janišius pelnė 27 taškus ir taip pat atkovojo 15 kamuolių, tačiau to pirmajai „Sūduvos“ pergalei LKL pirmenybėse nepakako.

Lygi kova vyko tik pirmas 5 minutes. Svečiams pirmaujant 8:6 kauniečiai pelnė 11 taškų be atsako ir atitrūko 17:8. Skirtumas dar pirmajame kėlinyje pasiekė dviženklę ribą, o apsukų nemažinę žalgiriečiai įpusėjus dvikovai pirmavo triuškinančiu 26 taškų skirtumu – 56:30.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos „Sūduva“ ėmė artėti ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes 25 sekundes svečiai sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 77:86. Tačiau tuomet Beardas pataikė dvitaškį, Darius Šilinskis realizavo abu baudos metimus, o Marcelo Machado pelnė du taškus ir kauniečiai įtvirtino pergalę.

Dėl traumų komandai padėti negalėjo žalgiriečiai Marko Popovičius, Hanno Mottola bei Kirkas Penney, dėl ligos nežaidė Jonas Mačiulis, o danties uždegimą besigydantis Paulius Jankūnas taip pat nerungtyniavo.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 30 taškų (12/15 dvitaškių, 15 atk. kam.), Vladimiras Štimacas 15 (9/10 baudų), Mantas Kalnietis 13, Marcelo Machado 12 (2/8 tritaškių), Vidas Ginevičius 9 (1/7 tritaškių).

„Sūduva“: Marius Janišius 27 (11/23 dvitaškių, 15 atk. kam.), Aivaras Pangonis 14, Vilius Gabšys 13, Darius Čiūta ir Marius Valukonis po 8.

Po pergalės „Žalgiris“, laimėjęs 7 kartus ir pralaimėjęs sykį, žengia antras. „Sūduva“ per 8 susitikimus nepatyrė pergalės skonio ir užima paskutinę poziciją.

na jei jie butu taip atsipalaidave pries biski stipresne komanada, jie butu praloshe.
...
Skirtumas dar pirmajame kėlinyje pasiekė dviženklę ribą, o apsukų nemažinę žalgiriečiai įpusėjus dvikovai pirmavo triuškinančiu 26 taškų skirtumu – 56:30.
...
Kur cia krize? Atsipalaidavo ir tiek gale.
2006-12-17
-4
triuskinanti pergale :)
2006-12-17
+2
to MariusSt
cia aisku kad irodo Janisiaus savanaudiska zaidima. kas mate varzybas tai zino kad Janisius nei vieno paso neatidave gaves kamuoli... aisku ir Beardas gynyboj neblizga ir nekada neblizgejo.
2006-12-17
Sitos rungtynes irodo kad pas Tanoka nera gynybos? Pasiziurekit kiek kartu Janisius mete i krepsi! 23 dvitaskiai is 48 visos komandos! Lebronas Jamesas retai kada tiek meta. Cia irodo ne Tanokos gynybos problemas, bet arba Janisiaus savanaudiska zaidima, arba komandos lygi jei vienas zaidejas priverstas mesti puse komandos metimu.
2006-12-17
Tikrai kritikuoti, kai nežaidžia 4 pagrindiniai žaidėjai neverta.
2006-12-17
-1
na va va kad pas bearda nera gynybos visi pastebejom :)... na bet panasu kad ir likusi komanda nelabai jau noriai gynesi :). o del to kad neturi trenerio tai ne rodiklis, kad nera pagrindiniu zaidjeu taip pat... gi zalgiryje tiek perspektyvaus jaunimo... tegu jie drasko, gi jiems reikia kazka irodyti, neuztenka vien i zalgirio sudeti patekti... beje butent toks maciulis ir yra...
2006-12-17
Zalgiris visada!
2006-12-16
Dabar pasirodys kas yra tikrieji zalgirio fanai, kurie net sunkiausiu momentu komandos nepalieka. O kiti tik pamato kad pradeda pralosinet ir iskart varyt pradeda kad cia vos pazaidzia pries autsaiderius. Man zalgiris visada liks geriausia lietuvos ir pasaulio komanda, nors ji zaistu ir nkl
2006-12-16
magnim visiskai pritariu!!!
2006-12-16
maladec Suduva ;) isejo Nickus ir visai kitas zaidimas :) net pries Zalgiri Kaune tik 9 taskais pralose, nesvarbu kad puse nezaide :D Suduva antram rate dar parodys kas cia kame :D :D :D
2006-12-16
+1
ar nemanot, kad kritikuoti Zalgirio zaidima, kai komanda neturi 4 praktiskai starto penketo zaideju ir trenerio, yra truputeli kvailoka?