Be pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje žygiuoja Vilniaus „Lietuvos rytas“. Šeštadienį Panevėžyje vilniečiai 86:68 (21:17, 21:10, 22:15, 22:26) nugalėjo „Panevėžį“ ir pirmąjį ratą baigė laimėję visas aštuonerias žaistas rungtynes.

Pirmajame kėlinyje apylygiai su varžovais žaidę vilniečiai į priekį šovė antrojo ketvirčio pradžioje. Kėlinį 7 taškais be atsako pradėjęs „Lietuvos rytas“ atitrūko 28:17.

Nors „Panevėžiui“ pavyko priartėti iki 24:28, „Lietuvos rytas“ vėl pelnė 9 taškus be atsako ir per likusį laiką skirtumas sumažėjęs iki vienaženklės ribos nebebuvo.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 19 taškų, Paulius Počiuipa 15, Marius Pociukonis 10, Giedrius Jankauskas 9.

„Lietuvos rytas“: Tomas Delininkaitis 16, Andrius Šležas ir Matthew Nielsenas po 15, J.P.Batista 11, Artūras Jomantas 10.

„Lietuvos rytas“ lieka vienvaldžiu LKL lyderiu, o „Panevėžiui“ tai buvo tik trečioji nesėkmė. Panevėžiečiai per 8 mačus laimėjo 5 kartus ir lieka trečioje LKL pozicijoje.

rytaz ustikrintai losia dabar. o ta trecia komanda tai kaip visados - tomzz :)