Pergalę Ukrainos krepšinio pirmenybėse šeštadienį šventė Dnepropetrovsko „Dnepr“ krepšininkai, tarp kurių rungtyniauja ir du lietuviai. „Dnepr“ ekipa išvykoje 89:80 (15:15, 29:27, 27:18, 18:20) nugalėjo Lvovo „Lvovskaja politechnika“ komandą.

Nugalėtojams Donatas Zavackas per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kitas „Dnepr“ lietuvis Tautvydas Lydeka per 36 minutes įmetė 7 taškus (2/7 dvitaškių, 3/6 baudų) bei sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir blokavo 3 metimus. Puolėjas taip pat po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Šeštadienį taip pat vyko Ukrainos lygos favoritų dvikovą, kurioje triumfavo Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa. Ji išvykoje 76:62 (15:16, 18;12, 20:20, 23:14) nugalėjo Kijevo „Kyiv“ krepšininkus.

„Dnepr“ krepšininkai po 12 rungtynių turi 6 pergales ir tarp 13 klubų žengia šešti. „Azovmaš“ ekipa užima antrąją vietą, per 12 susitikimų laimėjusi 10 kartų. Ji nusileidžia tik „Kyiv“ komandai, per 12 mačų pasiekusiai 11 pergalių.