Trylikos taškų deficitą turėjusi Orlando „Magic“ (16-10) nepalūžo ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją. Rytų konferencijos lyderių dvikovoje praėjusią naktį „Magic“ krepšininkai namie 81:74 (12:23, 26:8, 20:20, 23:23) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“ (14-9).

Po pirmų 8 minučių „Cavaliers“ turėjo 13 taškų pranašumą – 17:4. Tačiau per likusį laiką tokio sėkmingo žaidimo svečiai nedemonstravo. Per antrąjį kėlinį Klivlendo krepšininkai pataikė tik 3 metimus iš 16, o per paskutinius tris kėlinius realizavo 18 metimų iš 57 bandymų.

Tik LeBronas Jamesas sugebėjo sėkmingai draskyti varžovų gynybą, tačiau jis nesulaukė svaraus komandos draugų indėlio.

Žydrūnas Ilgauskas rungtyniavo 29 minutes ir į nugalėtojų krepšį įmetė 9 taškus (4/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Magic“: Grantas Hillas 21 taškas, Dwightas Howardas 14 (16 atk. kam., 5 blk.), Darko Miličičius 12 (9 atk. kam.),Travisas Dieneras ir Kenyonas Doolingas po 11.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29, Larry Hughesas (5/17 metimų) ir Drew Goodenas (6/16 metimų, 12 atk. kam.) po 14.