Trečią pralaimėjimą Italijos krepšinio lygoje patyrė Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame rungtyniauja Rimantas Kaukėnas. Sekmadienio popietę „Montepaschi“ krepšininkai išvykoje 69:78 (12:18, 18:19, 15:22, 24:19) netikėtai nusileido Udinės „Snaidero“ krepšininkams.

Sienos krepšininkai pirmavo tik dvikovos pradžioje, kai po Shauno Stonerooko tritaškio svečiai išsiveržė į priekį 5:4. Nuo to laiko „Snaidero“ diktavo tempą ir pirmavo iki paskutinės minutės.

Vis dėlto didžiąją dalį laiko skirtumas buvo vienaženklis. Atitrūkti dviženkliu skirtumu svečiams pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai iš toli pataikė Jerome'as Allenas – 53:42. Dvitaškį su bauda lemiamą kėlinį pradėję šeimininkai įgijo 17 taškų pranašumą (62:45) ir per likusį laiką neleido suabejoti savo pranašumu.

Sienos ekipai Kaukėnas per 29 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/6 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 5 kamuolius bei 3 sykius prasižengė.

„Snaidero“: Larry O'Bannonas 16 taškų, Jacobas Jaacksas 14 (15 atk. kam.), Jerome'as Allenas 11.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre'as 19, Rimantas Kaukėnas ir Lonelis Baxteris po 11.

Po šios nesėkmės Sienos krepšininkai nukrito į antrąją poziciją. Per 12 susitikimų Kaukėno komanda laimėjo 9 kartus. Tuo tarpu „Snaidero“ ekipai tai bvo penktoji pergalė per 12 mačų.