Darjušas Lavrinovičius pelnė 24 taškus, atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir buvo pagrindinis Kazanės „Uniks“ variklis, padėjęs Antano Sireikos auklėtiniams iškovoti dešimtąją pergalę Rusijos čempionate.

„Uniks“ klubas sekmadienį namie tik po atkaklios kovos palaužė devintojoje turnyrinės lentelės vietoje esančius Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus 83:78 (22:14, 20:15, 16:25, 25:24).

Lavrinovičius per 31 žaidimo minutę pelnė 24 taškus (8/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 15 kamuolių, po du kartus perėmė kamuolį, blokavo varžovų metimus bei tiksliai asistavo komandos draugams, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir suklydo bei prasižengė po 2 kartus.

Saulius Štombergas prie „Uniks“ pergalės per 33 minutes prisidėjo 15 pelnytų taškų (4/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/8 baudų), 4 atkovotais kamuoliais, tiek pat rezultatyvių perdavimų, 7 išprovokuotomis pražangomis bei 1 perimtu kamuoliu. Lietuvis taip pat po 3 kartus prasižengė bei suklydo.

Kšištofas Lavrinovičius šį kartą žaidė vos 6 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), tačiau atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 kartus ir suklydo dukart.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 24, Jahoras Mesčarakovas 18, Saulius Štombergas 15.

„Spartak“: Villy Morrisas 27, Virgilas Stanescu 19, Derrickas Phelpsas 9.