Pergalingai šį sezoną žygiuoja Atėnų „Panathinaikos“ klubas. Du lietuvius savo gretose turintis Graikijos čempionas sekmadienį išvykoje 66:60 (18:16, 15:12, 17:14, 16:18) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ ekipą.

Rezultatyviausias Atėnų komandos gretose buvo Renaldas Seibutis. Lietuvis per 34 minutes pelnė 12 taškų (2/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Panathinaikos“ komandai Robertas Javtokas per 12 minučių pelnė 7 taškus (3/3 dvitaškių, 1/2 baudų). Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 2 atšokusius kamuolius, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Jo komandos draugas Ramūnas Šiškauskas per 25 minutes įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Iš lyderių gretų pasitraukė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai. Jie sekmadienį išvykoje 76:84 nusileido Atėnų „Panionios“ ekipai.

Graikijos čempionate per 11 turų kartą pralaimėjusi „Panathinaikos“ žengia pirma, o antrąją vietą užima Simono Serapino Salonikų „Aris“, kuri laimėjo 9 kartus.

Gaila kad pralaimejo bet Panathinaikos manau stipresne komanda...