Pranas Skurdauskas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Jo ir Mindaugo Žukausko komandos Italijos antroje lygoje sekmadienį šventė pergales, o Mindaugo Katelyno klubas patyrė nesėkmę.

Aštuonerias pastarąsias rungtynes praleidęs Skurdauskas padėjo Riminio „Coopsette“ ekipai namie 79:68 (21:15, 16:21, 23:20, 19:12) nugalėti Soresinos „Vanoli“ komandą.

Skurdauskas aikštėje praleido 4 minutes ir spėjo surinkti 4 taškus (2/2 dvitaškių), atkovoti atšokusį kamuolį bei kartą suklysti. Iki tol 18 metų 206 cm ūgio puolėjas per tris mačus savo sąskaitoje turėjo 1 tašką.

Pergalę po atkaklios kovos sekmadienį šventė Pezaro „Scavolini Spar“ ekipa. Ji išvykoje 89:86 (21:19, 17:13, 20:25, 31:29) nugalėjo Novaros „Cimberio“ krepšininkus.

Nugalėtojams Mindaugas Žukauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 5 sykius prasižengė.

Triuškinančiai varžovams pralaimėjo Monferačio „Junior Casale“ klubas, kuris išvykoje 59:85 (15:20, 18:20, 16:26, 10:19) nusileido „Caserta Pepsi“ klubui.

Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną sužaidė Katelynas. Jis per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 6 ir prarado 4 kamuolius bei 3 sykius prasižengė.

Sėkmingiausiai Italijos antroje lygoje žaidžia Skurdausko komanda, kuri per 13 rungtynių laimėjo 10 kartų ir žengia antra. Žukausko komanda iškovojo 9 pergales ir dalijasi 3-5 vietomis, o Katelyno klubas, laimėjęs 6 kartus, dalijasi 7-11 pozicijomis tarp 16 ekipų.

pas salku tobuleti sunku :D skurdauskas musiau to neatlaike....