Penkių rungtynių išvykoje seriją Jutos „Jazz“ (18-6) klubas pradėjo pergale Indianoje. Sekmadienį vakare Lietuvos laiku „Jazz“ 104:94 (29:23, 24;24, 30:24, 21:23) įveikė Indianos „Pacers“ (13-13) ir išliko viena Vakarų konferencijos lyderių.

Nors pastaruosius septynis tarpusavio sutikimus laimėjo Indianos krepšininkai, šįkart Jutos ekipa neleido suabejoti savo pranašumu. Nuo mačo pradžios atitrūkę svečiai trečiajame kėlinyje atitrūko 21 taško skirtumu – 78:57.

Nors Indianos krepšininkams pavyko priartėti iki 10 taškų (75:85), į tai svečiai atsakė rezultatyviomis atakomis ir nepaliko varžovams vilčių. Sumažinti atsilikimą iki 6 taškų „Pacers“ pavyko tik paskutinę minutę, tačiau tai jau nieko nelėmė.

Indianos komandai Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 12 taškų (2/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 31 taškas (9 atk. kam.), Stephenas Jacksonas 16, Šarūnas Jasikevičius ir Danny Grangeris po 12, Darrellas Armstrongas 10, Jamaalas Tinsley 9.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 18 (11 atk. kam.), Mehmetas Okuras ir Deronas Williamsas po 17, Derekas Fisheris 15, Mattas Harpingas 12, Andrejus Kirilenka 7 (6 blk.).

Atrinkti (0) Visi (2)
na va kaip Jazz siemet varo... Nors Jazz nera pirmo ryskumo zvaigzdziu kaip daugumoje kitu komandu, (na tik Kirilenko) bet propoguoja komandini zaidima ir taip pasiekia savo tiklu. toks irturetu but zaidimas ... o kitos komandos remesi i savo lyderius jei jiem diena sekminga komanda dazniausiiai laimi, jei ne tai pralaimi