Dažniausiai Kobe Bryantas varžovų krepšiui grasindavo taškų gausa, tačiau šįkart Los Andželo „Lakers“ (16-8) gynybai teko pačiai iškęsti kartų kąsnį.

Gilbertas Arenasas į  „Lakers“ krepšį įmetė 60 taškų ir padėjo Vašingtono „Wizards“ (12-11) ekipai išvykoje per pratęsimą 147:141 (26:20, 33:29, 31:31, 36:46, 21:15) įveikti „Lakers“ žaidėjus.

Arenasas šįkart buvo rezultatyvesnis už patį Bryantą, kuris surinko 45 taškus. „Wizards“ lyderis tapo vos antru krepšininku, į „Lakers“ krepšį įmetusiu 60 taškų. Pastarąjį kartą tą padaryti pavyko Wiltui Chamberlainui, kuris keliskart į Los Andželo klubo krepšį įmetė 60 taškus. Vėliau jis atstovavo „Lakers“ komandai.

Arenasas buvo pagrindinis komandos vedlys per pratęsimą, kai iš 21 komandos taško pelnė net 16. Net 14 taškų per pratęsimą Arenasas pelnė iš eilės.

Arenasas tapo daugiausiai taškų per vienerias rungtynes pelniusiu „Wizards“ žaidėju per klubo istoriją. Iki šiol nebuvo pasiektas 1968 metais užfiksuotas Earlo Monroe rekordas, kai jis į „Lakers“ krepšį įmetė 56 taškus.

Arenaso vedama Vašingtono ekipa ketvirtajame kėlinyje turėjo solidų 17 taškų pranašumą, tačiau „Lakers“ atsigavo ir išlyginusi rezultatą 126:126 išplėšė pratęsimą. Vis dėlto Arenasas dar kartą sužibo per papildomas minutes ir atvedė savo ekipą į pergalę.

„Lakers“: Kobe Bryantas 45 taškai (8/13 dvitaškių, 7/11 tritaškių, 8/10 baudų, 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Vladimiras Radmanovičius 27 (11/16 metimų), Luke'as Waltonas 15 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Andrew Bynumas 14, Jordanas Farmaras 13.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 60 (12/20 dvitaškių, 5/12 tritaškių, 21/27 baudų, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Caronas Butleris 27, Antawnas Jamisonas 25 (13 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 15.

Nieko, vistiek saunuolis Kobe. Lakers jega
2006-12-19
+1
rungtynes kietos buvo... Wizards per 4 kelini imete 46 tsk tai jau super gerai. siemet jau antras kartas kaip tiek daug tasku sumetama, tai reiskia kad NBA arba puolimas gereja arba ginyba prasteja.
2006-12-18
kas svarbiausia, kad ir bryant ir arenas pataikymas tikrai geras, o tokie kaip borato pasakymai tik parodo tokiu veikeju krepsinio neisprusima.
2006-12-18
Nu tik puolimas buvo sitose ringtynese bet 60 tasku yra neblogas zezultatas :DDDD