Dar vieną varžovą Izraelio krepšinio lygoje pralaimėti privertė Tel Avivo „Maccabi“ klubas. Be pralaimėjimų šalies čempionate žengiantis lygos čempionas pirmadienį namie 92:80 (25:18, 28:24, 28:12, 11:26) nugalėjo Galil Elijono „Hapoel“ krepšininkus.

Prie pergalės Simas Jasaitis per 33 minutes prisidėjo 14 taškų (0/3 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Neabejotinas „Maccabi“ lyderis buvo Jamie Arnoldas. Jis per 34 minutes pelnė 29 taškus (12/15 metimų) bei atkovojo net 17 atšokusių kamuolių. Willas Bynumas prie pergalės prisidėjo 17 taškų bei 9 rezultatyviais perdavimais.

Po septynerių rungtynių nė vieno pralaimėjimo neturinti „Maccabi“ yra vienvaldė čempionato lyderė ir artimiausius persekiotojus lenkia dviem pergalėmis.