Denverio „Nuggets“ (14-9) iššvaistė 30 taškų pranašumą, tačiau pergalės iš rankų nepaleido. Be trijų diskvalifikuotų krepšininkų žaidusi Denverio komanda savo aikštėje 117:108 palaužė Vašingtono „Wizards“ (12-12).

Antrajame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Nuggets“ pirmavo 52:22, o tikslą pasiekdavo beveik kiekvienas jų metimas. Nesulaikomas puolime buvo šeimininkų įžaidėjas Andre Milleris, pelnęs 20 taškų, o gynyboje dominavo Marcusas Camby, vien per pirmą ketvirtį atkovojęs 11 kamuolių ir blokavęs 3 metimus.

Visgi anksti įgyta persvara kiek nuramino šeimininkus ir „Wizards“ pradėjo mažinti skirtumą. Per trečią ketvirtį trys Vašingtono ekipos žaidėjai – Caronas Butleris, Antawnas Jamisonas ir DeShawnas Stevensonas kartu pelnė 27 iš 30 komandos taškų ir komandas skyrė vos 12 taškų – 73:85.

Po Jarviso Hayeso tritaškio ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ priartėjo iki 3 taškų (89:92), tačiau Earlas Boykinsas per 3 minutes pelnė 7 taškus ir sugrąžino šeimininkams saugią persvarą – 106:94, kurios svečiai nebesumažino.

„Nuggets“ šioje dvikovoje turėjo verstis be trijų už muštynes diskvalifikuotų krepšininkų – Carmelo Anthony, J.R.Smitho ir Nene.

Vietoje Anthony rungtynes starto penkete pradėjęs Linas Kleiza per 29 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Earlas Boykinsas 29 taškai (7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Andre Milleris 27 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcusas Camby 25 (17 atk. kam., 7 blokai, 5 rez. perd.), Linas Kleiza 10.

„Wizards“: Caronas Butleris 26 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Gilbertas Arenasas 23 (10/30 metimų, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 21, DeShawnas Stevensonas 16.

"Earlas Boykinsas 29 taškai (7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai)" nesuprantu kaip tokio ugio zaidejas gali atkovoti tiek kamuolio ir imest tiek tasku.
2006-12-20
sumaisiau skaicius 1.65m ;P
2006-12-19
+1
jus tik paziuret kaip maziukas earlas paware :D nerealiai ugis 1.56m o net 7 kamuolius nuseme nerealus zmogenas
2006-12-19
-1
pirma kelini wizards visiskai lose atsipalaidave ir mane, kad nagets be lyderiu nepasipriesins, bet apsiriko ir per visas rungtynes nebesugebejo persvert rezultato.
2006-12-19
boykinsas 1,65 atrodo o kaip duoda... unreal
2006-12-19
Denverio zaideju vienybe tiesiog pagirtina!
2006-12-19
-1
Tas Earlas Boykinsas nerealus :) Toks mažas (165cm), bet kai varo! :) Ne tik taškų daug primeta, bet ir kamolių atkovoja nemažai :) Įdomus žaidėjas