Savo komandos draugus tik nuo atsarginių žaidėjų suolelio palaikyti galėjo traumą besigydęs „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Robertas Štelmaheris. Nuotr.:
Su kamuoliu – „Lietuvos ryto“ puolėjas Matthew Nielsenas. Nuotr.:
Per pertraukėles žiūrovus linksmino „Lietuvos ryto“ šokėjos. Nuotr.: BasketNews.lt
„Brose Baskets“ krepšininką Derricką Zimmermaną prižiūri „Lietuvos ryto“ gynėjas Mindaugas Lukauskis. Nuotr.:
„Lietuvos ryto“ šokėjos. Nuotr.: BasketNews.lt

Sėkminga gynyba ir galingas spurtas 14:0 trečiajame kėlinyje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams leido įgyti solidžią persvarą ir džiaugtis saldžiu revanšu namie 81:62 (21:23, 13:11, 24:7, 23:21) prieš Bambergo „Brose Baskets“ ekipą.

Įveikę vokiečius Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionai ne tik atsirevanšavo jiems už skaudžią nesėkmę 77:78 per pirmąsias rungtynes, bet ir užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias ULEB taurės varžybas, į kurias pateks keturios pajėgiausios grupės komandos. Kartu su vilniečiais dėl vietos kitame etape tikri yra Vršaco „Hemofarm“ krepšininkai.

Vokiečiai su dėl traumų išretėjusiomis gretomis žaidusiais vilniečiais kaip lygūs kovėsi du kėlinius, tačiau per pirmąją mačo dalį nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti didesnės negu 4 taškų persvaros.

[image=6773 left]Antrojo ketvirčio pradžioje po Tituso Ivory dvitaškio aikštės šeimininkai pirmavo 21:18, tačiau 7 taškus be atsako surinkę „Brose Baskets“ krepšininkai įgijo didžiausią persvarą per rungtynes (25:21). Prieš didžiąją pertrauką „Lietuvos ryto“ krepšininkai pavijo varžovus ir išlygino rezultatą (34:34).

Mačo baigtį nulėmė puikiai gynyboje vilniečių sužaistas trečiasis mačo ketvirtis. „Lietuvos ryto“ krepšininkai neleido varžovams atakuoti iš patogių padėčių, o dviem baudų metimais aikštės šeimininkų spurtą pradėjo Marijonas Petravičius.

Penkis taškus iš eilės surinkęs Artūras Jomantas padėjo savo ekipai įgyti 7 taškų pranašumą (43:36). Netrukus aikštės šeimininkai pridėjo dar 7 taškus ir į „Brose Baskets“ krepšį įmetę 14 taškų be atsako nulėmė mačo baigtį. Kėlinio pabaigoje LKL čempionių persvara ūgtelėjo iki 17 taškų (58:41), o ketvirtajame kėlinyje skirtumas tapo triuškinantis.

Per šias rungtynes „Lietuvos ryto“ krepšininkams negalėjo padėti blauzdos traumą per praėjusios savaitės mačą su Nansi „SLUC Basket“ ekipa patyręs Robertas Štelmaheris. Aikštelėje taip pat nepasirodė ir peties skausmus kenčiantis Eurelijus Žukauskas, o amerikietį Andre Emmettą Vilniaus klubas atleido rungtynių išvakarėse.

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 12 (18 minučių, 7 atk. kam.), J.P.Batista 11, Artūras Jomantas (8 atk. kam.) ir Janis Blūmas po 10, Matthew Nielsenas (11 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis po 9, Tomas Delininkaitis ir Titusas Ivory po 7, Andrius Šležas 6.

„Brose Baskets“: DeJuanas Collinsas 18, Darrenas Fennas 11 (7 atk. kam.), Robertas Garrettas 10, Derrickas Zimmermanas 9.

Kovą dėl kamuolių vilniečiai laimėjo įtikinamai 40 prieš 24. Be to, vokiečiai už „Lietuvos ryto“ krepšininkus prasčiau atakavo krepšį ir atliko vos 4 rezultatyvius perdavimus.

pasidomiu jomanto rezultatais dar nuo to laiko, kai jis nesekmingai buvo isvykes mokytis i jav o po to grizes i mazeikius vidutiniskai pelnydavo po 9 taskus... labai dziugu, kad jis po truputi isitvirtina aukstesniame lygyje.. gaila, kad babrausas negavo progos treniruotis pas sagadina.. gal but irgi kazkas gereresnio nei dabar iseitu