Šeštąją pergalę ULEB taurės turnyre iškovojo Rimanto Kaukėno Sienos „Montepaschi“ ekipa, namų aikštelėje Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus įveikusi 74:66 (15:15, 21:19, 25:16, 13:16)

Iniciatyvą „Montepaschi“ įgijo trečiojo kėlinio pradžioje, po spurto 8:0. Tuomet italų pranašumas pirmą kartą perkopė dviženklį skaičių (44:34).

Netrukus „Montepaschi“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir po tikslaus Kaukėno dvitaškio „Chimki“ deficitas išaugo iki 17 taškų (36:53).

Lietuvis buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Per 29 žaidimo minutes jis surinko 14 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), išprovokavo 8 varžovų pražangas, perėmė 3 kamuolius, vieną atkovojo, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

„Montepaschi“: Josephas Forte 17, Romainas Sato 14, Rimantas Kaukėnas 14.

„Chimki“: Kelly McCarty 17, Rubenas Wolkowisky 12, Vladimiras Veremeenko 8.