Dar vieną pergalę ULEB taurės turnyre iškovojo Antano Sireikos treniruojama Kazanės „Uniks“ ekipa. Ji išvykoje 88:84 (25:23, 20:20, 22:25, 21:16) nugalėjo Den Bošo „Eiffel Towers“ krepšininkus.

Ir vėl sėkmingai šiose rungtynėse žaidė „Uniks“ lietuviai. Saulius Štombergas per 36 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

Darjušas Lavrinovičius per 33 aikštėje praleistas minutes surinko 24 taškus (6/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius per 17 minučių įmetė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Kazanės klubas, iškovojęs šeštąją pergalę per aštuonerias žaistas rungtynes, išlieka absoliuti D grupės lyderė.

Respect sauliens, borliai saunuoliai, sireika ir co.. ;) Taip ir toliau...