Dešimtą pergalę vienuoliktose NCAA pirmenybių rungtynėse iškovojo „Duke Blue Devils“, kuriam atstovauja Martynas Pocius, 79:72 įveikęs „Kent State Golden Flashes“.

Vos 5 minutes nugalėtojų gretose rungtyniavęs Pocius prametė vienintelį dvitaškį ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

Šį sezoną vienas talentingiausių Lietuvos krepšininkų aikštėje praleidžia vos po 8 minutes, pelno 1,8 taško ir atkovoja 0,5 kamuolio.

Aštuntą pralaimėjimą keturioliktose rungtynėse patyrė Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“, 62:80 nusileidęs „Marquette Golden Grizzlies“. Severovas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 8/10 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Pralaimėjo ir Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“, 69:76 turėję pripažinti „New Mexico Lobos“. Knyšas rungtyniavo starto penkete ir per 35 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 0/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Stipriausiai NCAA komandai nusileido „Sam Houston State Bearkats“, 61:75 pralaimėjusi „UCLA Bruins“. Pralaimėtojams Dominykas Kvedys per 8 minutes pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Šeštą pergalę per 10 mačų iškovojo „Saint Joseph‘s Hawks“, 55:51 įveikusi „St. Mary‘s Gaels“. Nugalėtojams Arvydas Lidžius per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Antrą pralaimėjimą aštuntose rungtynėse patyrė Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“, 69:80 turėjusi pripažinti „Appalachian State Mountaineers“ pranašumą. Mikalauskas per 3 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.).

Dar vienas vunderkindas JAV savo talenta laidoja. 5 min. cia kaip su slapiu skuduru per marmuze.